Eko branding

Ekologická potlač

Dôležité je nielen vybrať ekologický reklamný predmet, ale aj ho ekologicky potlačiť. So správnym výberom potlače na eko produkt vám pomôžu naši obchodníci, ale nebude na škodu, ak si spravíte základný prehľad.

Gravírovanie/laser

Gravírovanie je veľmi populárne napriek tomu, že umožňuje len jednofarebnú "potlač". Farebná jednoduchosť totiž dodáva výsledku častokrát luxusný vzhľad. Gravírovanie je tiež pomerne univerzálny a veľmi trvácny spôsob potlače. Poznáme dva druhy gravírovania - tradičné mechanické a moderné laserové. Takáto ekologická potlač je vhodná najmä na drevené a kovové povrchy.

Sieťotlač - Plastizol

Sieťotlač je tiež pomerne univerzálny druh potlače. Touto technológiou dokážete potlačiť textil, keramiku, papier, plasty, či drevo. Pri tejto technológii používame farby, ktoré sú biodegradovateľné a nezaťažujú životné prostredie pri potlači.

Tampónová potlač - Marabu

Tampónová potlač je vhodná najmä pre menšie predmety. Tak isto ako pri sieťotlači, aj pri ekologickej tampónovej potlači ide o eliminovanie nežiadúcich negatívnych vplyvov na životné prostredie. To dosahujeme použitím biodegradovateľných farieb a zefektívňovaním samotného procesu potlače. Primárne sa používa na plastové predmety. Nevýhodou tampónovej potlače je slabá trvanlivosť na sklenených a kovových povrchoch.Radi Vám poradíme a vyberieme pre Vás
ten najekologickejší produkt.

ekologicke produkty adresa Ružomberská 6, Bratislava

Napíšte nám!

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa §38 zákona GDPR.

Ďakujeme
za Váš dopyt

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.

Chyba

Niekde nastala chyba. Prosím obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu.

Odoberajte naše novinky!

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa §38 zákona GDPR.

Ďakujeme
za Váš e-mail

Chyba

Niekde nastala chyba. Prosím obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu.